Atribuită Cumpărare directă

PACHET TONERE + CARTUSE: -canon 512 -2buc -canon513 -2buc -canon 540- 3buc -canon 541- 3buc -toner HP 12-3buc - toner TNB 023- 4buc - canonCLI571 color- 1set -canon CLI 571 negru- 1buc -toner EP 27-2buc

Număr anunț
DA27004560
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMISOARA (CUI 5390575)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.245,37 RON
Valoare atribuită
3.245,37 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.245,37 RON

din 3.245,37 RON estimat