Atribuită Cumpărare directă

ELECTROPALAN HT200/400N TIRATUTTO GE7008, 200/400 KG,18M

Număr anunț
DA27022239
Autoritate contractantă
Directia publica comunitara de evidenta a persoanelor Alba (CUI 17325449)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,50 RON
Valoare atribuită
839,50 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,50 RON

din 839,50 RON estimat