Atribuită
Cumpărare directă
ECO-LX654X CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALA LEXMARK X654/X656 - 36 000 PAGINI-2 buc ECO-LX644X CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALELE LEXMARK X644H11E/X644H21E-32000 PAGINI-18 buc ECO-LT640HE/64036HE/ CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/644/646- 21 000 PAGINI-31 buc CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050.- buc 1
- Număr anunț
- DA27031619
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Neamt (CUI 20775907)
- Furnizor / câștigător
- ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.470 RON
- Valoare atribuită
- 16.470 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.