Atribuită
Cumpărare directă
STILOU -1 BUC,CONSTITUTIA RO -1 BUC,TAVITE DOCUMENT -3 BUC,CAIET MECANIC - 4 BUC,SUPORT PIX - 1 BUC,PIX GEL -6 BUC, PIX -6 BUC,EVIDENTIATOR -4 BUC,LIPICI -1 BUC,POST-IT -2 BUC,CAPSATOR - 1 BUCMPERFORATOR -1 BUC,AGRAFE -2 CUT,CAPSE -2 CUT,CREION ROTRING - 1 BUC, MINE ROTRING -1 BUC,DOSAR PVC - 20 BUC,PLIC C5 - 10 BUC, PLIC BURDUF -10 BUC,REGISTRU 200F -1 BUC,GUMA -1 BUC,FOARFECA -1 BUC,SCOTCH -1 BUC,CORECTOR -1BUC,BANDA DUBLU ADEZIVA -1 BUC.
- Număr anunț
- DA27031452
- Autoritate contractantă
- Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,02 RON
- Valoare atribuită
- 261,02 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.