Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţie ”echipament portabil de decontaminare (nebulizator)”, cantitate: 1 cpl. : pentru distrugerea bacteriilor daunatoare, virusurilor si a patogenilor Poate utiliza cartuse dezinfectante de 0.5l sau 1l, car epot fi utilizate cu orice tip de dezinfectant Poate ajusta dimensiunile particulelor, permitand astfel disreibuirea omogena in mediul inconjurator, atat in mediu umed, cat si in mediu uscat Permite sprayerea omogena la 360 de grade Viteza rotatie ajustabila Date tehnice: Greutate: 6.3kg Motor: 1100W, 220 V AC, 50-60Hz Dimensiuni particule: 7 - 20 microni Eficienta nebulizare: pana la 15m, datorita utilizarii efectului Venturi Viteza nebulizare: 80m/s Volum programabil interior: 0 - 1000m3 Cartus: intersanjabil, de 0.5l sau 1l (in functie de necesitati); Manual și instrucțiuni de utilizare. Garantie: minim 2 ani. Ambalare: produsul se va livra în cutii de carton/ suport polistiren care să asigure protecţia corespunzătoare pe timpul transportului şi manipulării.Transportul, montarea și punerea în funcţiune, se vor executa gratuit de către furnizor şi se vor executa în strictă conformitate cu condiţiile impuse de producător prin manualul de utilizare al produsului
- Număr anunț
- DA27026227
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 42924720-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.820,25 RON
- Valoare atribuită
- 6.820,25 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.