Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta solicita achizitia unui Monitor 23.8" Philips 243V7QDAB, IPS, WLED, 16:9, FHD 1920*1080, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, low blue mode, flicker free, VGA, DVI, HDMI, PC audio in, headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100x100, cabluri D-sub/ audio incluse, culoare negru .
- Număr anunț
- DA27020650
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
- Furnizor / câștigător
- NEURONIC TRADE SRL (CUI 3982171)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,06 RON
- Valoare atribuită
- 447,06 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.