Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 4 buc. prelungitor EL 5P/5m și 1 buc. prelungitor 4P/3m pentru Centrul Militar Județean Tulcea, conform ofertei dvs. din 07.12.2020.

Număr anunț
DA27034810
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI 2649285)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,61 RON
Valoare atribuită
175,61 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,61 RON

din 175,61 RON estimat