Atribuită
Cumpărare directă
Spectrofotometru Vis Jenway 6300, 320 - 1000 nm, conform oferta 140823/07.12.2020: Lungime de unda: - Interval lungime de unda: 320 - 1000 nm - Rezolutie: 1 nm - Acuratete: ± 2 nm - Latime de banda spectrala: 8 nm Parametri fotometrici: - Interval absorbanta: –0.300 - 1.999 A - Interval transmitanta: 0 - 199.9 %T - Acuratete: ±1 %T - Zgomot: < 1 % - Rezolutie: 0.1 % T, 0.001 A - Stabilitate: 1%/ h dupa 15 minute - Lumina difuza: < 0.5 % T Concentratie: - Interval: –300 - 1999 - Rezolutie: 0.1 - 1 - Unitati de masura: ppm, mg/l, g/l, M, % - Factor: 0 - 199.9, 1000 - 9999 Aplicatie: Laborator fizico-chimic Interfata PC: Analogica, RS232 Sursa lumina: Lampa Tungsten halogen Accesorii standard: Cordon de alimentare, 100 de cuve de unica folosinta, Suport pentru celule de 10*10 mm, Cablu de interfata, CD cu software PC 63-Zero Alimentare: 230 V, 50 Hz Produsul va fi nou, in stare de functionare, va fi insotit de Instructiuni de utilizare in limba romana/engleza. Garantie produs: min. 24 luni de la data receptiei. Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora de catre furnizor în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Incheierea prezenteti accesari din SEAP reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante. Persoana de contact Stoian Cristalina 0748.025.674.
- Număr anunț
- DA27034575
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.430,51 RON
- Valoare atribuită
- 12.430,51 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.