Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobilă și transfer date mobile pentru perioada 1 ianuarie 2021 - 30 iunie 2021. Abonamentele internet pe tabletă includ trafic național de 3 GB inclus și acces roaming. Achiziția se va finaliza prin încheierea unui contract de servicii.
- Număr anunț
- DA26985630
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.890,45 RON
- Valoare atribuită
- 7.890,45 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.