Atribuită
Cumpărare directă
Creioane contur de ochi/sprancene ( cod 2569 maro)-4buc - 10 lei/buc Fiole antiacneice (cod 1262)-3buc - 85 lei/buc Fiole multivitamine (cod 1261)-2buc - 87 lei/buc Gel hidratant conductor 500 ml (cod 1239)-2buc - 45 lei/buc Apa tonica remineralizanta 500 ml (cod 1203)-5buc - 46 lei/buc Masca detoxifianta hidratanta 200 ml (cod 1218)-3buc - 50 lei/buc Exfoliant enzimatic 200 ml (cod 1208)-2buc - 59 lei/buc Lapte demachiant hidratant 500 ml (cod 1202)-5buc - 59 lei/buc Crema hidra activa 200 ml (cod 1221)-2buc - 68 lei/buc Fluid tonic purificator 500 ml (cod 1207)-2buc - 56 lei/buc Ser hidratant 100 ml (cod 1209)-2buc - 59 lei/buc Fluid hidratant matifiant 200 ml (cod 1223)-3buc - 55 lei/buc Fiole cu acid hialuronic 20x2ml (cod 12240- 3buc - 100 lei/buc
- Număr anunț
- DA27013322
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33711400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.185,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.185,80 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.