Atribuită
Cumpărare directă
sigurarea facultativa de incendiu si alte riscuri - PHOENIX, - MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE- OBIECTUL ASIGURĂRII : -cladiri si alte constructii la suma asigurata de 1.486.135,00 lei -Conţinut 1.745.092,00 lei TOTAL (1) 3.231.227,00 lei Acoperire CUPRINZATOARE - riscuri acoperite : incendiu, trasnet, explozie, cutremur de pamant, Inundatii, furtuna, uragan, greutatea stratului de zapada, greve, revolte, vandalism. CHELTUIELI SUPLIMENTARE LIMITE DE RĂSPUNDERE/ EVENIMENT Cheltuieli necesare stingerii incendiilor (CS) 10.000,00 lei Cheltuieli pt. Pagube provocate de pompieri (CPP) 10.000,00 lei TOTAL (2) 20.000,00 lei -ACOPERIRI SUPLIMENTARE LIMITE DE RĂSPUNDERE / EVENIMENTacoperiri suplimentare : Daune ca urmare a apei de conductă, 10.000,00 lei Asigurarea maşinilor şi instalaţiilor electrice 100.000,00 lei la riscuri specifice Asigurarea suplimentară pentru cazurile de furt prin efracţie 10.000,00 lei TOTAL (3) TOTAL PRIMĂ DE ASIGURARE (1+2+3) 3.997,79 lei, plata integrala. Fransiza 2% la riscul de cutremur. Valabilitate 12 luni, incepand cu 28.11.2020
- Număr anunț
- DA26905680
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE (CUI 33350037)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.997,79 RON
- Valoare atribuită
- 3.997,79 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.