Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA 1 Agrafe 78 mm, 50 buc/cutie, DP COLLECTION cutie 30 2,77 lei 2 Banda adeziva 19 mm x 33 m, transparenta, Forster Buc 15 0,68 lei 3 Banda corectoare 5 mm x 8 m, Noki buc 32 2,81 lei 4 Baterii AAA Toshiba Buc 48 0,80 lei 5 Baterii AA Toshiba Buc 48 0,80 lei 6 Biblioraft A4 - 75 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, diverse culori, 925 buc 70 4,39 lei 7 Clips metalic (binder) 19 mm, 12 buc./cutie cutie 30 1,17 lei 8 Clips metalic (binder) 25 mm, 12 buc./cutie cutie 30 1,77 lei 9 Clips metalic (binder) 32 mm, 12 buc./cutie cutie 30 2,66 lei 10 Clips metalic (binder) 41 mm, 12 buc./cutie cutie 30 4,83 lei 11 Clips metalic (binder) 51 mm, 12 buc./cutie cutie 30 7,45 lei 12 Cub hartie color, 400 coli - 8 x 8 cm, infoliat, FORSTER set 30 3,34 lei 13 Dosar plastic cu sina si perforatii, diverse culori, 50 buc./set, NOKI buc 850 0,36 lei 14 Dosar incopciat 1/1 alb, Herlitz buc 100 0,39 lei 15 Dosar sina alb, Herlitz buc 200 0,34 lei 16 Dosar plic alb, Herlitz buc 150 0,39 lei 17 Folie document A4 - 30 microni - deschidere in "U", 100 buc./set, NOKI set 30 5,50 lei 18 Hartie copiator A4 - 80 gr./mp, 500 coli/top, IK Copy Paper top 200 10,90 lei 19 Hartie copiator A3 - 80 gr./mp, 500 coli/top, clasa B+ (ABSOLUT PAPER) top 5 25,00 lei 20 Textmarker Schneider Job - galben Buc 30 1,79 lei 21 Textmarker Schneider Job (albastru, galben, portocaliu, r
- Număr anunț
- DA27033101
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.665,81 RON
- Valoare atribuită
- 5.665,81 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.