Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta, solicita pentru imprimanta din dotare, achizitia unui cartus culoare negru, un cartus C, un cartus m si un cartus Y, conform descrierii.

Număr anunț
DA27032284
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA "IONEL LUCIAN SIPOS "A COMUNEI GIROC (CUI 39119318)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.935 RON
Valoare atribuită
1.935 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.935 RON

din 1.935 RON estimat