Atribuită Cumpărare directă

Acumulator Plumb 12V 7.0aH, Ultracell

Număr anunț
DA27014612
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159,60 RON
Valoare atribuită
1.159,60 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.159,60 RON

din 1.159,60 RON estimat