Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 MAESTRO STANDARD, top 100, BON DE CONSUM - 1/2 A4 CAR 50 ,FOLIE DOCUMENTE A4 CRISTAL set 3, SEPARATOR CARTON, 105*240mm Donau Duo, set 100 bucati, COLOR MIX set 3, DOSAR PLASTIC NOKI - 2 perforatii 50 ALBASTRU, 50 ROZ, 50 MOV buc 150, DOSAR CARTON COLOR ELBA, INCOPCIAT 1/1, 50 ROSU 100 ALBASTRU 100 VERDE buc 250 , NOTES ADEZIV INDEX 8*45mm, HO-21401, NEON, PLASTIC, 8*20buc/set buc 4 ,BANDA ADEZIVA 12mm*66m buc 5, 5514 CORECTOR BANDA Paper-ex, 5mm*8m buc 4, CORECTOR BANDA PELIKAN Roller Maxi, 8,4 mm*8,5 m buc 2, CREION HB FABER-CASTELL GRIP 2001 buc 10, MARKER PERMANENT CENTROPEN 4 NEGRU, 1 ROSU buc 5, MARKER VOPSEA ARTLINE 400XF, 2.3mm ALB buc 3, PIX PLASTIC PENSAN MY TECH - 0,7mm, 10 ALBASTRU,, 3 ROS,, 3 VERDE buc 16, PIX GEL PENAC CCH-3, 0,5mm, mecanism 4 ALBASTRE 4 ROSII buc 8, ACE CU GAMALIE NICHELATE DELI - 100gr cut 3, BATERIE VARTA LONG LIFE EXTRA AA/LR6, set 24 bucati set1, NOTES ADEZIV fulgi zapada diferite marimi , 15 file x 13 modele/set, Stick'n Snowflake set 3, NOTES ADEZIV stele diferite marimi , 15 file x 13 modele/set, Stick'n Star set 2, Inima NOTES ADEZIV FORMA CUB INIMA 70*70mm buc 2, LINER SCHNEIDER Xpress - 0,8mm 3 NEGRU, 3-ROSU buc 6 , FOLIE DOCUMENTE A4 CRISTAL set 2 , HARTIE COPIATOR A4 MAESTRO STANDARD, DOSAR PLASTIC NOKI - 2 perforatii ROSU buc 200 0,35 lei , TUS STAMPILA PELIKAN ALBASTRU buc 2 , FOARFECA MAS Force 20 cm buc 4 , FOARFECA MAS Force 14 cm buc 1 ELBA INCOPCIAT 1/1 ROZ buc 50
- Număr anunț
- DA26886731
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.912,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.912,25 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.