Atribuită Cumpărare directă

Plinta din PVC (scafa h = 10 cm ) - 18 mp. Cordon sudura - 16 ml. Adeziv acrilic Forbo 522 - 70 kg. Adeziv neoprenic - 25 kg. Profil de terminatie - 18 ml. Profil de scafa - 18 ml. Amorsa forbo 044 - 3 kg. Europlan Forbo 940 ( CM 17 ) - 25 kg.

Număr anunț
DA26901222
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
LINOSOL DESIGN S.R.L. (CUI 29347270)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.777 RON
Valoare atribuită
7.777 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.777 RON

din 7.777 RON estimat