Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari RCA si Casco: CASCO: Autoturism SKODA OCTAVIA, -1896 cc -77 kw -1970 kg -perioada asigurata 12 luni -Intrare in vigoare 09.12.2020 -plata integrala -prima de asigurare 952.10 lei Autoturism SKODA RAPID, -1197 cc -66 kw -1625 kg -perioada asigurata 12 luni -Intrare in vigoare 08.12.2020 -plata integrala -prima de asigurare 822.90 lei Autoturism SKODA RAPID, -1197 cc -66 kw -1625 kg -perioada asigurata 12 luni -Intrare in vigoare 08.12.2020 -plata integrala -prima de asigurare 822.90 lei RCA: Autoturism SKODA OCTAVIA -1896 cc -77 kw -1970 kg -perioada asigurata 12 luni -Intrare in vigoare 23.12.2020 -plata integrala -prima de asigurare 310 LEI - (Fara Decontare Directa) Total CASCO+RCA 2907.90 Lei
- Număr anunț
- DA26976744
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.907,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.907,90 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.