Atribuită Cumpărare directă

Lucrarea implica lucrari de demontat/ montat acoperis tip Lindab, lucrari instalatie electrica, termosistem, sape, gleturi, varuieli lavabile si placari ceramice.

Număr anunț
DA26896840
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Costin D.Nenitescu"Braila (CUI 4205734)
Furnizor / câștigător
EAST POINT SRL (CUI 15048961)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.043,85 RON
Valoare atribuită
31.043,85 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.043,85 RON

din 31.043,85 RON estimat