Atribuită
Cumpărare directă
Tableta grafica 16,8”, Display Bluetooth USB 2.0 311 x 216 mm 430 x 287 x 8 5080 1300 g 2 8192 Mac OS X 10.10 + Microsoft Windows 7 Lungime cablu 2 m 1 x Wacom Pro Pen 2 1 x Stand Pen 1 x Finetip Pen 1 x Clip hartie 3 x mine Finetip Pen 1 x saculet transport stilouri
- Număr anunț
- DA26892547
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI 4006707)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.947,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.947,89 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.