Atribuită
Cumpărare directă
ham siguranta Elara 320 = 7 buc masca de protectie ( 50 buc/ cut) = 10 cutii semimasca pliabila en149 = 50 buc halat doc = 5 buc masca sudura = 1 buc sort sudor = 1 buc manusi latex = 5 cutii manusi dermiflex = 30 per manusi montone = 30 per pelerina duren = 10 buc casca protectie cu viziera si antifoane = 11 buc antifoane interne = 11 buc ochelari protectie = 8 buc masca vopsitorie 3M cu filtre = 1 buc caciula nordic = 8 buc cizme apa noroi = 6 per capeline 100buc/set = 4 set sort protectie = 4 buc manusi sudor = 5 per manusi examinare nitril = 10 cutii combinezon protectie Pura = 10 buc bocanci bicap = 12 per genunchere confort = 6 per jambiere sudor = 4 per
- Număr anunț
- DA26884055
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.968,29 RON
- Valoare atribuită
- 12.968,29 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.