Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii instalatii alimentare cu apa ce constau in :Procurare si montare cochilie vata bazaltica caserata cu folie de aluminiu d.168x50mm(15 ML),Procurare si montare izolatie pentru teava in cochilie din vata bazaltica cu folie de aluminiu d.89x50(10ML),Procurare si montare material marunt,Efectuarea de probe si presiune si etanseitate.,Demontat/Montat schela este inclusa in pret.
- Număr anunț
- DA26892072
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmu (CUI 3796861)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.208,18 RON
- Valoare atribuită
- 10.208,18 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.