Atribuită Cumpărare directă

Acceptul nostru tine loc de nota de comanda ferma. Va rugam sa efectuati livrarea. Conform catalog SICAP. Referat OG nr 10939/23.11.2020 , Referat TBC nr 11067/25.11.2020

Număr anunț
DA26916422
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33124100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat