Atribuită
Cumpărare directă
Termometru calibrat Digi-Sense cu domeniul temperaturii de la - 40 la 50 °C, cu sonda incapsulata in sticla de protectie. Dispune de alarma pentru cazurile in care temperatura depaseste sau scade sub o valoare setata. Rezolutie 0.1 °C; Detalii sonda: Lungime: 222 mm; Diametru exterior: 4.7 mm; Alimentare Baterie AA; Garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA26901216
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.275,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.275,49 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.