Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM OFERTA 1. Kit recoltare covid19 mediu uscat fara aditiv ce contine un tub steril 13X75 mm, fara aditiv+ un recoltor nazofaringian cu tija plastic si tampon din naylon+ un recoltor orofaringean cu tija plastic si tampon din naylon; 2. Varfuri cu filtru 10µl compatibile cu pipeta Socorex; 3. Pungi pentru transport probe cu buzunar dublu 16x16x23 mm scris cu portocaliu biohazard + latura matuita - portocalii
- Număr anunț
- DA26885643
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.588 RON
- Valoare atribuită
- 12.588 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.