Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare Casco pentru autoturism Dacia Logan cu următoarele caracteristici: An fabricație 2020, nr. locuri 5, Capacitate Cilindrica: 898 cmc, putere 66 kw, masa 1545 kg, valabilitate 12 luni începând cu 26.11.2020, Prima de asigurare 1,092.20 lei. Mod de plată : integral
- Număr anunț
- DA26890208
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL MURES (CUI 4322343)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.184,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.184,40 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.