Atribuită
Cumpărare directă
Materiale necesare dotarii celor 56 sectii de votare amenajate in Municipiul Targu Jiu cu ocazia desfasurarii alegerilor pentru Senat si Camera Deputatilor din anul 2020 in conformitate cu specificatiile caietului de sarcini atasat (pozitiile 22-27). Documentele solicitate la pct. 5.5 din caietul de sarcini se vor transmite impreuna cu materialele ce urmeaza a fi furnizate.
- Număr anunț
- DA26885453
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.648 RON
- Valoare atribuită
- 3.648 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.