Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO PENTRU: 1) Autoturism DACIA SOLENZA, 1390 cmc/55 kW, 5 loc/1450 kg Valabilitate: 12 luni Asigurator: EUROINS - PA: 586.83 lei 2) Autoturism VOLKSWAGENKOMBI, 1968 cmc/103 kW, 6 loc/3000 kg Valabilitate: 12 luni Asgurator: EUROINS - PA: 302.87 lei
- Număr anunț
- DA26899647
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889,70 RON
- Valoare atribuită
- 889,70 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.