Atribuită Cumpărare directă

Cod - 8012197 BUC.MART.-TERMINATIE BLAT ALUMINIU BUC 2,00; 8012197 BUC.MART.-TERMINATIE BLAT ALUMINIU BUC 1,00 3012418 PROFIL INAL BLAT BUCAT.3M ARG 51101-1202 BUC 1,00 1020705 VINCLU DE IMBINARE 90X90X65X2 103932/2 BUC 2,00 3015846 CHIUVETA PXL 611-78 DR 780X490 MM BUC 1,00 1045932 SET PICIOARE MASA 870/60 CR HOLZER SET 1,00 1051909 RULETA 7,5M HOLZER PROFI X76G-7525 BUC 1,00 4007763 TRAVERSA BTP TURBO 97 MARO 1M M2 2,00 8055413 STOR DUO MAGIC LIGHT CLEMFIX ALB/MARO M2 2,61 8055414 STOR DUO MAGIC LIGHT CLEMFIX LAT ALB/MAR M2 2,37 8040807 TABURET CROM SOFIA WENGE 2C BUC 6,00 8043446 STOR CLEMFIX LAR-K3 62X165CM BUC 2,00 7007499 CHINGA FIXARE 25MM 5M 570KG BUC 2,00 6048866 BLAT BUCATARIE 3040X600X28MM K003FP BUC 2,00 BUCATARIE FLORA MAGIA+ARTAR 8CXXXX - 1 buc.

Număr anunț
DA26899490
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.311,46 RON
Valoare atribuită
3.311,46 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.311,46 RON

din 3.311,46 RON estimat