Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER MLT-D111S / SU810A, 1000 Pag., ORIGINAL SAMSUNG SL-M2070 Producator:Samsung Cod producator:SU810A MLT-D111S Nume produs:MLT-D111S SPECIFICATII TEHNICETip Cartus:Cartus Compatibilitate:Original Tehnologie:Toner Culoare:Black Capacitate (pag):1000 Tip Echipament:Printer/MFP Echipamente:Samsung XPRESS SL-M2022, XPRESS SL-M2022W, XPRESS SL-M2026, XPRESS SL-M2026W, XPRESS SL-M2070, XPRESS SL-M2070F, XPRESS SL-M2070FW, XPRESS SL-M2070W Termen de livrare: 24-48 ore pt. produsele din stoc si cca. 5-10 zile lucratoare de la acceptarea comenzii, pentru restul. Pentru detalii suplimentare va rog sa sunati la nr de tel. 0742402283 sau sa trimiteti un e-mail la adresa vanzari@itprint.ro.

Număr anunț
DA26904844
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat