Atribuită
Cumpărare directă
Plata se va face integral intr-o singura transa. Durata contractului este de la 01.01.2021 pana la 31.12.2021 . Abonament Indaco Lege5 ONLINE 231 utilizatori - 12 luni, cu acces la: Legislatie Romaneasca si Europeana (MOF I, V, VI si partea I Bis) + Modele de contracte, cereri, actiuni si proceduri. Abonament Indaco Lege5 ONLINE 26 utilizatori cu acces la: Legislatie Romaneasca si Europeana (MOF I, V, VI si partea I Bis) + Modele de contracte, cereri, actiuni si proceduri Jurisprudenta Romaneasca si Europeana – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta, decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene Comentarii Expert comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf, deci le puteti vizualiza în contextul reglementarii legislative analizate de catre autor. Dosare in instanta + notificari pentru 10 dosare - - Cautare si monitorizare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România + serviciu de urmarire prin sistem de notificari prin e-mail si sms; Doctrina Drept Civil – Editura C.H.BECK Doctrina Drept Public – Editura C.H.BECK Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative, comparare versiuni consolidate. Pretul este valabil pentru 231 conturi, conform contract.
- Număr anunț
- DA26893582
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI 29275212)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.984 RON
- Valoare atribuită
- 15.984 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.