Atribuită Cumpărare directă

0125-PACHET BECURI 3802J 1119 x 15 ron x 50 bucati 750 3802N 1309 x 24.01 ron x 20 bucati 480.2 3802N 1502 x 3,11 ron x 20 bucati 62.2 3802N 1402 x 2,49 ron x 20 bucati 49.8 5429 4 24 20 x 17,19ron x 20 bucati 343.8

Număr anunț
DA26911917
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
31512100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.686 RON
Valoare atribuită
1.686 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.686 RON

din 1.686 RON estimat