Atribuită Cumpărare directă

Laptop-uri (Laptop ASUS X545FA-EJ004) 2 buc., sisteme de calcul (Sistem Desktop Acer VX2665G) 2 buc. conform caietelor de sarcini si ofertei nr. 14786/19.11.2020

Număr anunț
DA26894256
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI 23886284)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.930 RON
Valoare atribuită
9.930 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.930 RON

din 9.930 RON estimat