Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Judeţean Constanţa doreşte să achiziţioneze servicii fax2E-mail, sau echivalent, precum şi Servicii de Voce fixă şi Internet fix, pentru 5 abonamente (numere), după cum urmează: 1. Serviciul Fax2-Email sau echivalent pentru 5 abonamente cuprinzând: - Posibilitatea atașării documentelor în format JPEG, TIFF, PDF, Word, Excel, PowerPoint, Text. - Posibilitatea atașării documentelor care pot avea mimim 8Mb /email, și pot conține text și grafic, fără limită la numărul de pagini. - Posibilitatea asocierii numărului de fax cu o singură adresă de email. - Posibilitatea serverului de Fax de a continua să trimită faxul de 3 ori consecutiv în interval de 1 minut. - Posibilitatea de a efectua simultan atât trimiterea și recepționarea fax-urilor, cât și trimiterea faxului și a unui email, acestea fiind 2 acțiuni independente. - Posibilitatea primirii Raportui de livrare - cu confirmarea livrării. - Trafic nelimitat național. 2. Servicii Voce fixă și Internet fix (pentru 5 abonamente) cuprinzând: - Voce fixă - minute către rețele fixe și mobile naționale nelimitate. - Internet Fix - acces național nelimitat la Internet, fără limită de trafic. conform oferta nr. inregistrare 31260/20.11.2020

Număr anunț
DA26911799
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.948 RON
Valoare atribuită
3.948 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.948 RON

din 3.948 RON estimat