Atribuită Cumpărare directă

Invertor de sudura profesional Velt TIG/MMA 180, 180 A, 230 V, 14 kg, accesorii incluseInvertor de sudura profesional Velt TIG/MMA 180, 180 A, 230 V, 14 kg, accesorii incluse

Număr anunț
DA26924023
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,61 RON
Valoare atribuită
1.048,61 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.048,61 RON

din 1.048,61 RON estimat