Atribuită
Cumpărare directă
CRW VESTITOR DE OPRISOR 1.5L 1 BUC, PURCARI SPUMANT ROSE 4BUC, AV ARTISAN FETEASCA NEAGRA 6 BUC, ISSA SAUVIGNON BLANC 24 BUC, SARICA CAII DE LA LETEA ALIGOTE LE 6 BUC, UNICO MONTEPULCIANA 6 BUC, VILA VINEA PINOT NOIR SELECTION 2 BUC, SARICA EPIPHANIE 2 BUC, ALIRA GRAND CUVEE 1 BUC, ARRAN MACTAGGART LIMITED 1 BUC, BALLA GEZA CLARUS BRUT 1 BUC, DORNA 0.5L 48 BUC, IZVORUL ALB 0.5L 43 BUC
- Număr anunț
- DA26896506
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
- Furnizor / câștigător
- D.P.C. HORECA SRL (CUI 29494662)
- Cod CPV
- 15900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.264,92 RON
- Valoare atribuită
- 3.264,92 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.