Atribuită Cumpărare directă

Exsicator ROTH Rotilabo din sticla, 12.5 l -1 1buc - 1,181.91 RON GM-0.33IIP - Pompa de vid anticorosiva cu membrana Biobase GM-0.33IIP, 200 mbar, 20 l/min - 1 buc - 2,120.00 RON HTP1.1 - Filtre rotunde din fibra de sticla ROTH CR262, Ø 47 mm, 50 buc -1 pk - 81.91 RON - 2 pk - 163.82 RON 025.01.050 - Pahare Berzelius ISOLAB, 50 ml, 10 buc - 1 pk - 41.43 RON - 3 pk - 124.29 RON 0004488800 - Magneti IKA IKAFLON 20 pentru agitare, 20*8 mm, 5 bucati - 1 pk - 60.16 RON 0004489100 - Magneti IKA IKAFLON 40 pentru agitare, 40*8 mm, 5 bucati -1 pk - 77.63 RON m

Număr anunț
DA26910744
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.727,81 RON
Valoare atribuită
3.727,81 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.727,81 RON

din 3.727,81 RON estimat