Atribuită
Cumpărare directă
Volum: 90 l Temperatura de lucru max.: 70-80 grade C Depresiune max: 0.5 bar Furtun de extractie: 2.000 mm Capacitate de extractie ulei: 1.5-2 l/min Diametru cap furtun extractie: 6 mm Extractorul pneumatic TRG2090 de la Big Red poate fi utilizat pentru colectarea tuturor tipurilor de ulei uzat. Acest extractor pneumatic pentru ulei este echipat cu indicator de nivel, cuva colectoare reglabila pe inaltime si maner de prindere pentru o manevrabilitate rapida. Garantie: 12 luni f20 TRG2090
- Număr anunț
- DA26911117
- Autoritate contractantă
- U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.199 RON
- Valoare atribuită
- 1.199 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.