Atribuită Cumpărare directă

SCAUN ERGONOMIC LGA68 CR ( ECO PIELE NEAGRA) 100 BUC X281.34 SCAUN ERGONOMIC FARA BRATE GOLF ( TEXTIL NEGRU) 50 BUC X130 SCAUN DIRECTORIAL 5600 SETT ( ECO PIELE NEAGRA) 50 BUC X530.83

Număr anunț
DA26923623
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
39111100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.175,50 RON
Valoare atribuită
61.175,50 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
29.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.175,50 RON

din 61.175,50 RON estimat