Atribuită Cumpărare directă

Dorim să achiziționăm efectuarea unor lucrări de reabilitare , zugrăveli cu vopsea lavabilă, hidroizolatie, gletuire, instalatii electrice, reabilitări generale.

Număr anunț
DA26928526
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR TELEORMAN (CUI 17462357)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.562,81 RON
Valoare atribuită
8.562,81 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.562,81 RON

din 8.562,81 RON estimat