Atribuită
Cumpărare directă
SCR AGRAFE METAL 28MM SCR AGRAFE METAL/32MM PEL ADE SOLID STICK PELIF SCR BANDA ADEZ.19MMX33M ARH CUTTER MEDIU LAMA 5 C RTC CUTTER PROFESIONAL/18 DRB CAPSATOR MET. PROF/10 ICO CAPSE BOXER 23/8 ICO CAPSE METAL 24/6 DRB CLIPSURI 15MM/24 BUC TIP CALENDAR TRIPTIC /13F B HAMA MOUSE MW-300 B COLORWAY KIT CURATARE CW- B CELESTRON MICROSCOP 28 PI B SERIOUX CAMERA WEB FHD 10 B XER H.COP.A3 BUSINESS B XER H.COP.A4 TRANSIT/CUT. I DRB ROLLER/SET 4 B RTC DOSAR PP PERF/25 BUC B RTC FILE PROT A4 OR 30MCR PLATINET USB 2.0 32GB PLATINET USB 32GB X-DEPO
- Număr anunț
- DA26930996
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.271,35 RON
- Valoare atribuită
- 3.271,35 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.