Atribuită Cumpărare directă

Achizitie usa PVC exterior pentru Camin Cultural Cordareni culoare stejar auriu in suprafata de 4,069 mpx1106lei/mp=4500.31lei

Număr anunț
DA26913355
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
TERMO VETRO DECOR SRL (CUI 37061910)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.424 RON
Valoare atribuită
4.424 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.424 RON

din 4.424 RON estimat