Atribuită Cumpărare directă

Canon mf 729 3500 1 buc Canon mf 729 2800 1 buc Canon mf 729 2800 1 buc Canon mf 729 2800 1 buc "HP mfp m 130 6000 13 buc "HP mfp m 127 2500 5 buc "HP 1102 3500 8 buc HP 1536 2100 3 buc Brother 2600 1 buc

Număr anunț
DA26935689
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.259,26 RON
Valoare atribuită
9.259,26 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.259,26 RON

din 9.259,26 RON estimat