Atribuită Cumpărare directă

Ribon negru ARMOR pentru imprimantele de etichete. Latime 110mm, lungime 300m. Riboane cu ceara negre pentru tiparire pe etichete din hartie semilucioasa.

Număr anunț
DA26908842
Autoritate contractantă
ITCSMS IALOMITA (CUI 13680111)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
Cod CPV
30192320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat