Atribuită Cumpărare directă

Monitor IPS LED Philips 23.8" 243V7QDAB/00, Full HD (1920 x 1080), VGA, DVI, HDMI, Boxe, 5 ms (Negru)

Număr anunț
DA26926307
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI 1869096)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,26 RON
Valoare atribuită
472,26 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,26 RON

din 472,26 RON estimat