Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse - cabluri

Număr anunț
DA26913354
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL LUMINA (CUI 39466317)
Furnizor / câștigător
MAR STAGE EVENTS SRL (CUI 38050570)
Cod CPV
31321200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.965,39 RON
Valoare atribuită
32.965,39 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.965,39 RON

din 32.965,39 RON estimat