Atribuită
Cumpărare directă
Masca MASTI protectie unica folosinta 3 pliuri 3 straturi filtrare >98% Tip II R IIR EN 14683:2019 NUMAR DE REFERINTA: 00026038 PRET DE CATALOG: 0,45 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: Masca MASTI protectie unica folosinta 3 pliuri 3 straturi filtrare >98% Tip II R fir metalic si cu e... mai departe
- Număr anunț
- DA26915274
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575 RON
- Valoare atribuită
- 1.575 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.