Atribuită Cumpărare directă

HDD extern 3TB, 5400rpm, conectare USB 3.0, compatibil Windows 7, 8, 10, Mac OS X, culoare neagra (WDBBGB0030HBK-EESN)

Număr anunț
DA26926569
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,64 RON
Valoare atribuită
838,64 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,64 RON

din 838,64 RON estimat