Atribuită Cumpărare directă

TONER PPC SAMSUNG ML1660/1661 S-D104 -5 buc -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26938482
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,10 RON
Valoare atribuită
294,10 RON
Data publicării
30.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,10 RON

din 294,10 RON estimat