Atribuită
Cumpărare directă
Canalet 16/16 cu adeziv 7bucx3.36; Doza aplicata 2bucx7.57; Priza dubla PT 2bucx12.61; Intrerupator PT 1bucx10.08; Diblu+holsurub #6 50bucx0.17; Conductor 1.5 10mlx0.67; Cablu MYYM 3x2.5 20mlx4.20; Aplica Led 24W 2bucx54.62; bec E27 6bucx1.26; Stecher cauciuc 3bucx8.40; Manusi protectie 2perx3.36; rezerva burete 7bucx4.20; Aracet constructii 1bucx3.36; Pensula 30 1bucx2.52; Cot PPR #20/90 5bucx0.42; Diblu+Holsurub #10x100 6bucx1.93; Cleme Cu #15x1 3bucx1.26; rezerva burete 5bucx4.20
- Număr anunț
- DA26934670
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41017085)
- Furnizor / câștigător
- ROLEXGEL SRL (CUI 14119606)
- Cod CPV
- 50721000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,66 RON
- Valoare atribuită
- 395,66 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.