Atribuită
Cumpărare directă
SE VOR ACHIZITIONA URMATOARELE MATERIALE NECESARE PREGATIRII SECTIILOR DE VOTARE SI IGIENIZARII SPATIILOR DESTINATE ADMINISTRARII COMUNEI:1. DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE BIONET A15 X 1L BUC 2 , 2. MASCA CHIRURGICALA 3PLI 3STR 50BUC/CUT CUT 20 , 3 .HEXID DEZINFECTANT MAINI SI TEGUMENTE 5L BUC 2 , 4 .HARTIE IGIENICA CELULOZA 2STRATURI MINI JUMBO BUC 10 , 5 .SANO ROLA PROSOP 200M BUC 6 , 6. CLORET DETERGENT PARDOSELI 5L BUBBLE GUM BUC 1 , 7. CLORET SOLUTIE GEAM 5L BUC 1 , 8. CLORET SOLUTIE PARCHET 5L BUC 1 , 9. CLORET DETARTRANT 5L BUC 1 , 10. CLORET SAPUN LICHID 5L BUC 1.
- Număr anunț
- DA26935949
- Autoritate contractantă
- COMUNA SACENI (CUI 7059420)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.107,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.107,66 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.